ÖVRIGT / Diverse / Tazza 14177048

nr 1417 7048

Tazza

Sent 1800-tal. Mässing, brons. Längd: 29 cm. Höjd: 16 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 september 2021
kl 18:21:53

6/9 18:16:53 1      Vinnande bud

Mässing